News

Blesk.cz píše: "Hacker, který ukradl nahé fotky Johansson, promluvil: Je to závislost!"

17. října 2011 v 12:01 | Adla
Hacker Christopher Cheney (35), jemuž za nabourávání se do e-mailových schránek celebrit hrozí trest 121 let (!) ve vězení, poprvé po zadržení policií promluvil. Prý je závislý na drbech ze života slavných. Naposledy ukradl nahé fotky herečky Scarlett Johansson (26).

Cheney se ke všem činům přiznal. Z jeho tvrzení i důkazů je zřejmé, že na fotkách nechtěl nijak vydělat, spíš se snažil dostat se svým idolům blíž. Přiklánějí se k tomu i úřady. Nejdřív to prý dělal jen ze zvědavosti, ale potom se prý jeho bádání po pikantnostech změnilo v závislost.
"Vím, že šlo asi o nejhorší druh stalkingu, jaký kdo může zažít, a omlouvám se," vyjádřil Cheney lítost svým obětem. Byl obviněn z 26 případů krádeže identity, neoprávněného přístupu k chráněným počítačům a odposlechů. Mezi oběťmi stalkingu byla například herečka Mila Kunis (28) nebo zpěvačka Christina Aquilera (30). Nejhůř ale dopadla herečka Scarlett Johansson. Fotografie, na které je krásná blondýna nahá, obletěla svět.
FBI na tiskové konferenci ukázala, jak se Cheney naboural do účtů více jak padesáti hvězd, z nichž většina chce zůstat v anonymitě, v šesti krocích. "Pomohlo to ventilovat zprávu, že kyber-hacking je skutečnou hrozbou," říká státní návladní Andre Birotte. Vyšetřovatelé doufají, že si od nynějška celebrity dají větší pozor na soukromí a k zabezpečení svých účtů začnou používat silnější, hůře napadnutelná hesla.

Super.cz píše: "Mladí lidé se fotí nazí v koupelně po vzoru Scarlett Johansson"

3. října 2011 v 11:04 | Adla
Herečka Scarlett Johansson (26) svými nahými fotografiemi vyvolala nové světové šílenství. Snímky z koupelny prý nezveřejnila sama - byly jí ukradeny a zveřejněny bez jejího vědomí - jsou teď ale obrovským hitem. Mladí lidé z celého světa se totiž nechávají ve stejné póze fotit ve svých koupelnách a snímky pak sdílejí na sociálních sítích a mezi přáteli. Dokonce vznikl samostatný web "Scarlett Johanssoning", kde může svou verzi fotek vyvěsit kdokoli.

A při procházení fotkami na webu je jasné, že svůj zadek chce světu ukázat mnohem více mužů než žen. Scarlett a její následovníci a následovnice stojí na snímku v koupelně zády k zrcadlu ukazují nahé pozadí, drží si ručník na přední části těla a holá záda a pozadí v zrcadle za sebou vyfotí.
Šestadvacetiletá herečka je z toho ale sotva nadšená, zveřejnění vlastních snímků se totiž rozhodla nenechat bez trestu a dokonce pověřila vyšetřováním FBI.
---
Další články o fotografiiích - tady a tady.

Blesk.cz píše: "Scarlett Johansson poprvé o nahých fotkách" (VIDEO)

29. září 2011 v 13:25 | Adla
Herečka Scarlett Johansson (26) poprvé promluvila o svých nahých fotkách, které z jejího mobilního telefonu unikly na internet (info). Herečka se sama vyfotila nahá v koupelně a fotografie měly být použity pouze k soukromým účelům. "Cítila jsem se hrozně, je to nehoráznost," svěřila se Scarlett.

V rozhovoru pro televizi CNN se svěřila se svými pocity. Velmi ji zamrzelo, že bylo porušeno její soukromí. Zveřejnění fotografií považuje za nemorální a nechutný čin vůči ní samotné. Ve filmu s nahotou Scarlett problém nemá, jistě ani v soukromí. Když ale privátní intimita vyplave na veřejnost, to je jiná.
Na otázku moderátora, proč je pro ni tak důležité chránit si své soukromí, zejména pokud jde o nezákonné jednání, jednoznačně odpověděla: "Myslím, že tahle otázka je tak trochu zbytečná. Kdo by si své soukromí nechtěl chránit?"
"Jen proto, že jste herec nebo natáčíte filmy, nebo cokoliv jiného, neznamená, že nejste oprávněni střežit si své soukromí," řekla. "Pokud jste nějakým způsobem obklíčeni, je to nespravedlivé. Cítíte se špatně," dodala mladá herečka.
Johansson také poprvé přiznala, že byly její nahé fotky ukradeny z mobilu a dány cizí osobou na internet. Dokonce kvůli tomu volala na FBI, aby její případ vyšetřili. V rozhovoru také řekla, že i když je v centru pozornosti, je pro ni důležité zachovat si své soukromí. "Myslím si, že je hodně případů, kdy o sobě něco prozradíte, ale vždy to můžete vzít zpět. Neplatí to ale u odhalených snímků."
Na jednom ze snímků Scarlett pózuje s odhalenými ňadry a provokativním pohledem, na druhém se herečka fotí naproti zrcadlu, v němž se odráží její nahé pozadí. Snímky měly být zřejmě určeny pro jejího exmanžela Ryana Reynoldse nebo expřítele Seana Penna. I když se Johansson ve svých filmech odhaluje, nikdy nebyla viděna úplně nahá.

VIDEO Z ROZHOVORU POD PEREXEM.

Scarlett napadly hackeři

15. září 2011 v 17:11 | Adla
Herečka Scarlett Johansson (26) zuří! Její nahé fotografie, které unikly na internet, byly ukradené z telefonu. Bude prý žalovat všechny, kteří její fotografie otisknou nebo budou dál šířit. Dokonce kvůli tomu povolala i FBI, aby krádež jejích fotek prošetřili.

Nahé Scarlettiny fotografie byly hackery vytaženy z mobilního telefonu. Herečka se fotila sama telefonem a fotky patřily pouze do jejího soukromého archivu. Jenže její nahé fotky začaly ve středu zaplavovat internet.
Vše za ni nyní řeší právník Marty Singer, který hlídá, kde všude se fotografie objeví. Mluvčí Johansson odmítl celou věc komentovat. Fotografie měly sloužit pouze k soukromým účelům, zřejmě je Scarlett poslala svému exmanželovi Ryanu Reynoldsovi nebo exmilenci Seanu Pennovi.
Obětí útoků počítačových hackerů se staly i jiné známé herečky a zpěvačky. Například Mila Kunis, Selena Gomez, Miley Cyrus nebo Vanessa Hudgens.

Zdroj textu: blesk.cz. Fotografie najdete tady, na blog je přidávat nebudu.

Scarlett je oficiálně rozvedena

2. července 2011 v 14:26 | Adla
Scarlett Johansson je už oficiálně rozvedena.
S hercem Ryanem Reynoldsem se vzaly roku 2008, z důvodu "neslučitelných rozdílů" byl ale zahájen v prosinci 2010 rozvod a nyní jsou už oba oficiálně svobodní.
Scarlett v poslední době překvapila vztahem se starším hereckým kolegou Seanem Pennem, vztah ale nedávno po poměrně krátké době zkrachoval. Ryan byl také spojován s několika kolegyněmi, naposledy s herečkou Olivií Wilde.

Blesk.cz píše: Scarlett Johansson a Sean Penn se rozešli

5. června 2011 v 11:50 | Adla
Herec Sean Penn (50) chodí jak tělo bez duše. Může za to nejspíš rozchod se Scarlett Johansson (26). Láska trvala jen krátce, pár se začal scházet v lednu. Ještě na filmovém festivalu v Cannes se Sean tvářil šťastně. Teď to vypadá, že mu mladinká Scarlett zlomila srdce.
Na Mezinárodní filmový festival v Cannes se Scarlett se svým přítelem nevypravila. Měla tehdy mnoho práce s natáčením v Mexiku. Přesto Sean Penn rozdával úsměvy na všechny strany. Vypadal šťastně, ale je možné, že to jen hrál před médii. Jestli už v té době měl pár problémy se nejspíš nikdo nedoví, jelikož o svém vztahu Sean i Scarlett mlžili od samého začátku. S pravdou ven šli až po výmluvných fotografiích, kdy byli nachytáni na večeři ruku v ruce.
Na jedné takové večeři byli vyfotografováni i před měsícem a nikdo by nevěřil, že za měsíc už nebudou spolu. Zdáli se tak šťastní!
Přestože je Johansson o dost mladší, ani jí se nevyhnula zkušenost s nepovedeným manželstvím. Po dvou letech se v roce 2010 rozvedla s hercem Ryanem Reynoldsem (34). Sean se od roku 2009 rozvádí s herečkou Robin Wright (45), s níž má dvě děti Dylan (20) a Hoppera (17).


Scarlett in Playboy’s Sexiest Celebrities List 2011

20. března 2011 v 11:22 | Adla
Scarlett se umístila na pátém místě v anketě Playboye o Nejvíce sexy celebrity. :)

1.Kim Kardashian
2.Halle Berry
3.Hope Dworaczyk
4.Sophie Monk
5.Scarlett Johansson
6.Candice Boucher
7.Megan Fox
8.Arianny Celeste
9.Amber Heard
10.Pamela Anderson
11.Angelina Jolie
12.Kelly Brook
13.Beyonce
14.Holly Madison
15.Kendra Wilkinson
16.Crystal Harris
17.Jenni 'JWOWW' Farley
18.Christina Hendricks
19.Claire Sinclair
20.Natalie Portman
21.Brooke Burke
22.Olivia Wilde
23.Jennifer Lopez
25.Tara Reid
26.Anna Paquin
27.Sasha Grey
28.Michelle Williams

Top 25 celebrities 2010

23. prosince 2010 v 18:10 | Adla
Anketu "25 nejlepších celebrit roku 2010" sestavil server imbd.com. Scarlett je pětadvacátá, gratuluju!:)
adla777-scarlett.blog.cz
1. Johnny Depp
2. Kristen Stewart
3. Robert Pattinson
4. Leonardo DiCaprio
5. Brad Pitt
6. Robert Downey Jr.
7. Christian Bale
8. Gerard Butler
9. Megan Fox
10. Zoe Saldana
11. Angelina Jolie
12. Tom Cruise
13. Ryan Reynolds
14. Taylor Lautner
15. Zooey Deschanel
16. Matt Damon
17. Nicolas Cage
18. Dakota Fanning
19. Bruce Willis
20. Natalia Portman
21. Rachel McAdams
22. Mila Kunis
23. Sandra Bullock
24. Emma Stone
25. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson & Ryan Reynolds Split Up

15. prosince 2010 v 13:30 | Adla
Dva roky trvající manželství hollywoodských hvězd Scarlett Johansson (26) a Ryana Reynoldse (34) končí. Herci to oznámili ve společném prohlášení, v němž rozchod označili za přátelský.
adla777-scarlett.blog.cz
"Po dlouhém a pečlivém zvažování na obou stranách jsme se rozhodli ukončit svůj sňatek. Vstupovali jsme do tohoto vztahu s láskou, a s láskou a přátelstvím ho také opouštíme," uvedla dvojice.
Šestadvacetiletá Johansson, která zazářila ve filmech jako Vicky Cristina Barcelona nebo Až tak moc tě nežere, se provdala za Reynoldse v září 2008. Rodák z Kanady, v jehož filmografii je například mysteriózní thriller Buried či nový snímek Green Lantern, byl svého času zasnoubený se zpěvačkou Alanis Morissett.
Podle listu US Weekly jejich manželství nejvíce trpělo časem, který trávili odděleně při natáčení. Časopis People napsal, že k rozchodu ve skutečnosti došlo už před šesti měsíci. Shodou okolností právě časopis People letos vybral Reynoldse jako "nejvíce sexy muže současnosti".

Scarlett's husband Ryan Reynolds is the sexiest man in the world

20. listopadu 2010 v 12:36 | Adla
Kanadský herec Ryan Reynolds je nejvíc sexy mužem podle magazínu People! Informovala o tom ve čtvrtek agentura AFP.
Reynolds, který se objevil především ve filmu X-Men Origins: Wolverine z roku 2009, tak kráčí ve šlépejích takových sexy mužů, jako je Hugh Jackman, Pierce Brosnan, Johnny Depp nebo Brad Pitt.
Rodák ze západokanadského Vancouveru je od roku 2008 ženatý s americkou herečkou Scarlett Johansson, která mu ovšem titul udělený časopisem People nemusí závidět - sama byla zvolena nejvíce sexy ženou světa v roce 2006 časopisem Esquire.
Druhý je Jon Hamm, třetí Kellan Lutz, čtvrtý Drake a pátý Matthew Morrison.
www.adla777-scarlett.blog.cz

Novinky.cz píšou: "Scarlett Johansson a sexy vetřelec z vesmíru? Popcorn pro všechny"

6. listopadu 2010 v 10:49 | Adla
Hvězdná americká herečka Scarlett Johansson si poslední dobou s výběrem scénářů asi moc hlavu nedělá. Svědčí o tom informace společnosti FilmNation, že bude natáčet sci-fi thriller Under the Skin, v němž se stane sexy vetřelcem lákajícím lidské oběti. Že by po Woody Allenovi chystala pořádné béčko?
adla777-scarlett.blog.cz
Podle FilmNation napsal sci-fi scénář autor filmu Sexy Beast Jonathan Glazer a Johansson "bude hrát mimozemšťana maskovaného v perfektním těle oslňující ženy."
Její největší zbraní sloužící k nalákání nic netušící lidské kořisti bude prý "nenasytná sexualita". Jak věcně poznamenal jeden z filmových fandů na serveru Hollywood Reporter, o míře sexuality lze předem pochybovat. Je známo, že v běžných komerčních amerických filmech se v podstatě skutečný sex vůbec nesmí ukazovat.
"Její efektivita je smrtící, ale časem ji začne přitahovat život na zemi a to jí změní. S nově nalezenou lidskostí se oslabí její původního odhodlání a dostane se do střetu s vlastním druhem," tvrdí producenti.
Podobný nápad byl už použit v několika filmech, ovšem šéf FilmNation Glen Basner uvedl, že je nadšen tímto "originálním filmem".
"Jak bychom mohli nevyužít šanci pracovat s vizionářským režisérem jako Jonathan Glazer, obzvláště v kombinaci s fascinující představou Scarlett Johansson jako nemilosrdné mimozemské svůdkyně?"
Snímek je založen na knížce Michela Fabera a má se točit v roce 2011, produkci mají na starosti Nick Wechsler a James Wilson.

Scarlett is nominated for a Scream Award!

10. října 2010 v 17:51 | Adla
Scarlett je nominovaná na Scream Award v kategorii "Best Science Fiction Actress" (Nejlepší sci-fi herečka) za roli ve filmu Iron Man 2. Slavnostní předávání cen se bude konat 19. října v LA.
Pro Scarlett můžete hlasovat tady.
adla777-scarlett.blog.cz
Scarlett Johansson - Iron Man 2
Mila Kunis - The Book of Eli
Evangeline Lilly - Lost
Ellen Page - Inception
Gwyneth Paltrow - Iron Man 2
Zoe Saldanha - Avatar

Scarlett will not play in a film directed by David Fincher ...

18. srpna 2010 v 14:04 | Adla
adla777-scarlett.blog.cz
Přestože byla Scarlett horkou kandidátkou (včetně třeba hereček Ellen Page či Anne Hathaway) na roli lesbické, potetované, piercingem ověšené asociální punkerské hackerky v detektivce "The Girl with the Dragon Tattoo" režiséra Davida Finchera, roli si zahraje pětadvacetiletá Rooney Mara, která si zahraje i hlavní ženskou roli v dalším Fincherově filmu "Život online"... Škoda Scarlett...

Scarlett Johansson: Dragon Girl?

16. srpna 2010 v 17:34 | Adla
adla777-scarlett.blog.cz
Slavný režisér David Fincher vybírá hlavní ženskou roli pro jeho drama  "The Girl with the Dragon Tattoo" a Scarlett je prý horkou kandidátkou! Podle zdroje "In Good Company", i sama Scarlett má o roli zájem. Pokud se to opravdu potvrdí, Scarlett by si měla zahrát po boku Daniela Craiga. Pokud jde o film, měl by být hotový roku 2011 a určitě by to měl být povedený snímek, protože Fincher je autorem takových filmů, jako je "Podivuhodný případ Benjamina Buttona", "Zodiac", "Úkryt" a nebo thrillery "Hra" a "Sedm".

Scarlett Johansson likes shopping: "you always find time for shopping," she says

14. srpna 2010 v 14:57 | Adla
adla777-scarlett.blog.cz
Scarlett Johansson prozradila, že ráda nakupuje a nikdy nakupování nezanedbává.
"Nemám nejrušnější program. Já jsem jen herečka k pronájmu. Tak můžu třeba měsíce a měsíce sedět a čekat na práci. Vždycky si najdu čas na nákupy." Prozradila a dodává: "Když jsem na cestách, ze všeho nejdůležitější je sbalit si věci, které jdou snadno ze dne na noc. Takže by mohlo být hezké, nějakou jednoduchou bundu nebo sako, pár čených kalhot, bot a oblečení, které lze nosit s legínami."

Scarlett in the video for Marilyn Monroe

14. srpna 2010 v 11:20 | Adla
Které celebrity nejvíce napodobují Marilyn Monroe? Server Popsugar zveřejnil video celebrit, které tuto legendární krásku nejvíce napodobují. Je mezi nimi třeba Lindsay Lohan, Madonna, Paris Hilton ale i Scarlett Johansson... :)
Na video je koukněte tady.
adla777-scarlett.blog.cz

Scarlett a Ryan nebudou adoptovat dítě z Afriky

10. srpna 2010 v 15:36 | Adla
adla777-scarlett.blog.cz
Spekulace, že by Scarlett Johansson a její manžel Ryan Reynolds chtěly adoptovat dítě z Afriky nejsou pravdivé. Zástupce Ryana tyto zprávy odmítl. "Není to vůbec pravda."
Spekulace, že si chce pár adoptovat dítě se poprvé objevily na stránkách Star Magazine, kde psaly, že si dítě chtějí adoptovat v Ghaně či Etiopii: "Scarlett vždy chtěli, aby adoptovali mimo USA. Cítí teď konečně ten pravý čas,".

Scarlett si zahraje ve filmu místo Angeliny Jolie

29. července 2010 v 14:24 | Adla
3D sci-fi velkofilm Gravity režiséra Alfonso Cuaróna přišel o hlavní představitelku (Angelina Jolie), ale nakonec na tom vydělal. Roli totiž chce převzít momentálně nežádanější hollywoodská krasavice Scarlett Johansson.
adla777-scarlett.blog.cz
Jak informoval server NY Daily News, Angelina Jolie stála o roli do chvíle, než zjistila, že nebude jedinou hlavní postavou filmu, ale "jen" hlavní ženskou postavou. O místo se v kosmické lodi bude muset dělit s Robertem Downeym Jr. Scarlett ovšem herecký kolega nevadí, a proto roli převzala. Smlouva ale podle serveru ještě není podepsána.
Sci-fi není pro Johansson neznámým prostředím. Hrála v několika sci-fi filmech, k nimž patří i nedávno uvedený Iron Mana 2 nebo poněkud úsměvný horor Pavoučí teror, ve kterém se objevila na počátku své kariéry.
Na stříbrném plátně ji proslavily filmy na přelomu tisíciletí jako Přízračný svět, Muž, který nebyl a Zaříkávač koní. V poslední době je hodně spojována s režisérem Woody Allenem, se kterým natočila sérii podařených komedií a dramat Sólokapr, Match Point - Hra osudu a Vicky Christina Barcelona.
Režisér Cuarón prohlašuje, že Gravity bude technologicky nejambicióznější sci-fi film od Avatara. Dva lidé se v něm po zkáze velké vesmírné stanice budou muset s omezenými technickými prostředky dostat na zem.

Scarlett Johansson se stěhuje do zapadákova

27. července 2010 v 16:35 | Adla
Když Johannson v únoru prodala dala svůj dům v Hollywood Hills za 4,5 milionu dolarů (94,5 milionu Kč), spekulovalo se, že se bude stěhovat do New Yorku. Tam totiž s manželem vlastní byt.
Hvězdy prchají na jih
Teď se ale zdá, že se připojí k celé řadě dalších celebrit, které okouzlil jih USA. Například Sandra Bullock má velký dům v New Orleans.
Krásná Scarlett se ovšem rozhodla, že se nebude s mužem stěhovat do města, ale na opravdový venkov. Jak uvádí list Daily Mail, koupili si farmu, nikoliv reprezentativní dům. Na pozemku prý mají i polorozpadlou stodolu s rezavou plechovou střechou.

Menší je lepší
Nový dům není velký: na hollywoodské poměry nebyl velký ani jejich předchozí domov. Měl čtyři ložnice a pět koupelen, což je na místní poměry dosti skromné.
Mladá herečka přiznává, že má "menší" domy ráda i proto, že nerada uklízí. Přenechává to prý manželovi.
"Neřekla bych, že uklízení patří mezi mé oblíbené činnosti. Vůbec si nemůžu vzpomenout, kdy jsem naposledy žehlila. A vůbec, kdo dneska ještě žehlí? Myslím, že se dnes žehličkou ohánějí spíše muži než ženy," myslí si.
Její louisianský dům na venkově sice ještě není plně obyvatelný, ale na rekonstrukci se prý už pilně pracuje.
Jde sice o prostou patrovou stavbu, ale na rozdíl od velké části nových amerických domů je tento částečně cihlový. K jeho šarmu přispívají šalvějově zelené dřevěné okenice i to, že tam Ryan nebude mít tolik pokojů na úklid.
 
 

Reklama