Říjen 2011

Scarlett on the set "Under the Skin" in Glasgow, Scotland (24.10.11.)

26. října 2011 v 13:38 | Adla |  Candid
Zřejmě paruka ale i kdyby nebyla, nevadilo by mi to. :) Náhodou jí to moc sluší, určitě se mi v téhle barvě líbí víc než v zrzavé. :)

Scarlett out in London, UK (20.10.11.)

22. října 2011 v 18:01 | Adla |  Candid
Skvěle oblečená. :)

Blesk.cz píše: "Hacker, který ukradl nahé fotky Johansson, promluvil: Je to závislost!"

17. října 2011 v 12:01 | Adla |  News
Hacker Christopher Cheney (35), jemuž za nabourávání se do e-mailových schránek celebrit hrozí trest 121 let (!) ve vězení, poprvé po zadržení policií promluvil. Prý je závislý na drbech ze života slavných. Naposledy ukradl nahé fotky herečky Scarlett Johansson (26).

Cheney se ke všem činům přiznal. Z jeho tvrzení i důkazů je zřejmé, že na fotkách nechtěl nijak vydělat, spíš se snažil dostat se svým idolům blíž. Přiklánějí se k tomu i úřady. Nejdřív to prý dělal jen ze zvědavosti, ale potom se prý jeho bádání po pikantnostech změnilo v závislost.
"Vím, že šlo asi o nejhorší druh stalkingu, jaký kdo může zažít, a omlouvám se," vyjádřil Cheney lítost svým obětem. Byl obviněn z 26 případů krádeže identity, neoprávněného přístupu k chráněným počítačům a odposlechů. Mezi oběťmi stalkingu byla například herečka Mila Kunis (28) nebo zpěvačka Christina Aquilera (30). Nejhůř ale dopadla herečka Scarlett Johansson. Fotografie, na které je krásná blondýna nahá, obletěla svět.
FBI na tiskové konferenci ukázala, jak se Cheney naboural do účtů více jak padesáti hvězd, z nichž většina chce zůstat v anonymitě, v šesti krocích. "Pomohlo to ventilovat zprávu, že kyber-hacking je skutečnou hrozbou," říká státní návladní Andre Birotte. Vyšetřovatelé doufají, že si od nynějška celebrity dají větší pozor na soukromí a k zabezpečení svých účtů začnou používat silnější, hůře napadnutelná hesla.


Scarlett Johansson at the Dolce&Gabbana presentation during Milan Fashion Week (VIDEO)

3. října 2011 v 11:22 | Adla |  Videos

Objevilo se video z Fashion Weeku v Miláně, kde se Scarlett 25.9. objevila na přehlídce nové kolekce módní značky D&G. Scarlett je hlavně na začátku video, pak se můžete podívat rovnou na jarní kolekci D&G, která je opravdu úžasná! :)
Fotky se Scarlett najdete tady.


Super.cz píše: "Mladí lidé se fotí nazí v koupelně po vzoru Scarlett Johansson"

3. října 2011 v 11:04 | Adla |  News
Herečka Scarlett Johansson (26) svými nahými fotografiemi vyvolala nové světové šílenství. Snímky z koupelny prý nezveřejnila sama - byly jí ukradeny a zveřejněny bez jejího vědomí - jsou teď ale obrovským hitem. Mladí lidé z celého světa se totiž nechávají ve stejné póze fotit ve svých koupelnách a snímky pak sdílejí na sociálních sítích a mezi přáteli. Dokonce vznikl samostatný web "Scarlett Johanssoning", kde může svou verzi fotek vyvěsit kdokoli.

A při procházení fotkami na webu je jasné, že svůj zadek chce světu ukázat mnohem více mužů než žen. Scarlett a její následovníci a následovnice stojí na snímku v koupelně zády k zrcadlu ukazují nahé pozadí, drží si ručník na přední části těla a holá záda a pozadí v zrcadle za sebou vyfotí.
Šestadvacetiletá herečka je z toho ale sotva nadšená, zveřejnění vlastních snímků se totiž rozhodla nenechat bez trestu a dokonce pověřila vyšetřováním FBI.
---
Další články o fotografiiích - tady a tady.