Září 2011

"The Avengers" in Entertainment Weekly, 2011

29. září 2011 v 18:10 | Adla |  Magazine scans
"The Avengers" se objevily na titulce známého filmového magazínu Entertainment Weekly. Samozřejmě nemohla chybět Scarlett jako Black Widow. :)

Blesk.cz píše: "Scarlett Johansson poprvé o nahých fotkách" (VIDEO)

29. září 2011 v 13:25 | Adla |  News
Herečka Scarlett Johansson (26) poprvé promluvila o svých nahých fotkách, které z jejího mobilního telefonu unikly na internet (info). Herečka se sama vyfotila nahá v koupelně a fotografie měly být použity pouze k soukromým účelům. "Cítila jsem se hrozně, je to nehoráznost," svěřila se Scarlett.

V rozhovoru pro televizi CNN se svěřila se svými pocity. Velmi ji zamrzelo, že bylo porušeno její soukromí. Zveřejnění fotografií považuje za nemorální a nechutný čin vůči ní samotné. Ve filmu s nahotou Scarlett problém nemá, jistě ani v soukromí. Když ale privátní intimita vyplave na veřejnost, to je jiná.
Na otázku moderátora, proč je pro ni tak důležité chránit si své soukromí, zejména pokud jde o nezákonné jednání, jednoznačně odpověděla: "Myslím, že tahle otázka je tak trochu zbytečná. Kdo by si své soukromí nechtěl chránit?"
"Jen proto, že jste herec nebo natáčíte filmy, nebo cokoliv jiného, neznamená, že nejste oprávněni střežit si své soukromí," řekla. "Pokud jste nějakým způsobem obklíčeni, je to nespravedlivé. Cítíte se špatně," dodala mladá herečka.
Johansson také poprvé přiznala, že byly její nahé fotky ukradeny z mobilu a dány cizí osobou na internet. Dokonce kvůli tomu volala na FBI, aby její případ vyšetřili. V rozhovoru také řekla, že i když je v centru pozornosti, je pro ni důležité zachovat si své soukromí. "Myslím si, že je hodně případů, kdy o sobě něco prozradíte, ale vždy to můžete vzít zpět. Neplatí to ale u odhalených snímků."
Na jednom ze snímků Scarlett pózuje s odhalenými ňadry a provokativním pohledem, na druhém se herečka fotí naproti zrcadlu, v němž se odráží její nahé pozadí. Snímky měly být zřejmě určeny pro jejího exmanžela Ryana Reynoldse nebo expřítele Seana Penna. I když se Johansson ve svých filmech odhaluje, nikdy nebyla viděna úplně nahá.

VIDEO Z ROZHOVORU POD PEREXEM.

We Bought a Zoo - Trailer 1 (2011)

15. září 2011 v 17:18 | Adla |  Videos
Konečně se objevil trailer k "We Bought a Zoo"! Užijte si ho. :)
Info o filmu najdete tady.

Scarlett napadly hackeři

15. září 2011 v 17:11 | Adla |  News
Herečka Scarlett Johansson (26) zuří! Její nahé fotografie, které unikly na internet, byly ukradené z telefonu. Bude prý žalovat všechny, kteří její fotografie otisknou nebo budou dál šířit. Dokonce kvůli tomu povolala i FBI, aby krádež jejích fotek prošetřili.

Nahé Scarlettiny fotografie byly hackery vytaženy z mobilního telefonu. Herečka se fotila sama telefonem a fotky patřily pouze do jejího soukromého archivu. Jenže její nahé fotky začaly ve středu zaplavovat internet.
Vše za ni nyní řeší právník Marty Singer, který hlídá, kde všude se fotografie objeví. Mluvčí Johansson odmítl celou věc komentovat. Fotografie měly sloužit pouze k soukromým účelům, zřejmě je Scarlett poslala svému exmanželovi Ryanu Reynoldsovi nebo exmilenci Seanu Pennovi.
Obětí útoků počítačových hackerů se staly i jiné známé herečky a zpěvačky. Například Mila Kunis, Selena Gomez, Miley Cyrus nebo Vanessa Hudgens.

Zdroj textu: blesk.cz. Fotografie najdete tady, na blog je přidávat nebudu.


Scarlett on the set "The Avengers" in Central Park, Manhattan (3.8.11.)

4. září 2011 v 12:40 | Adla |  Candid
Ty vlasy! ♥ ... Na fotkách s herci Chrisem Evansem a Jeremy Rennerem.

Scarlett on the set "The Avengers" in New York City’s Central Park (2.8.11.)

3. září 2011 v 17:53 | Adla |  Candid
Vypadala skvěle, moc se mi líbí ta bundička. :) A byla krásně vysmátá. :)