Listopad 2010

Design č.6

27. listopadu 2010 v 15:30 | Adla |  Design
Téma: Scarlett Johansson Angel
Doba: 26.11.2010
Autor: Anýta
A.S.blog.cz

Scarlett's husband Ryan Reynolds is the sexiest man in the world

20. listopadu 2010 v 12:36 | Adla |  News
Kanadský herec Ryan Reynolds je nejvíc sexy mužem podle magazínu People! Informovala o tom ve čtvrtek agentura AFP.
Reynolds, který se objevil především ve filmu X-Men Origins: Wolverine z roku 2009, tak kráčí ve šlépejích takových sexy mužů, jako je Hugh Jackman, Pierce Brosnan, Johnny Depp nebo Brad Pitt.
Rodák ze západokanadského Vancouveru je od roku 2008 ženatý s americkou herečkou Scarlett Johansson, která mu ovšem titul udělený časopisem People nemusí závidět - sama byla zvolena nejvíce sexy ženou světa v roce 2006 časopisem Esquire.
Druhý je Jon Hamm, třetí Kellan Lutz, čtvrtý Drake a pátý Matthew Morrison.
www.adla777-scarlett.blog.cz


Novinky.cz píšou: "Scarlett Johansson a sexy vetřelec z vesmíru? Popcorn pro všechny"

6. listopadu 2010 v 10:49 | Adla |  News
Hvězdná americká herečka Scarlett Johansson si poslední dobou s výběrem scénářů asi moc hlavu nedělá. Svědčí o tom informace společnosti FilmNation, že bude natáčet sci-fi thriller Under the Skin, v němž se stane sexy vetřelcem lákajícím lidské oběti. Že by po Woody Allenovi chystala pořádné béčko?
adla777-scarlett.blog.cz
Podle FilmNation napsal sci-fi scénář autor filmu Sexy Beast Jonathan Glazer a Johansson "bude hrát mimozemšťana maskovaného v perfektním těle oslňující ženy."
Její největší zbraní sloužící k nalákání nic netušící lidské kořisti bude prý "nenasytná sexualita". Jak věcně poznamenal jeden z filmových fandů na serveru Hollywood Reporter, o míře sexuality lze předem pochybovat. Je známo, že v běžných komerčních amerických filmech se v podstatě skutečný sex vůbec nesmí ukazovat.
"Její efektivita je smrtící, ale časem ji začne přitahovat život na zemi a to jí změní. S nově nalezenou lidskostí se oslabí její původního odhodlání a dostane se do střetu s vlastním druhem," tvrdí producenti.
Podobný nápad byl už použit v několika filmech, ovšem šéf FilmNation Glen Basner uvedl, že je nadšen tímto "originálním filmem".
"Jak bychom mohli nevyužít šanci pracovat s vizionářským režisérem jako Jonathan Glazer, obzvláště v kombinaci s fascinující představou Scarlett Johansson jako nemilosrdné mimozemské svůdkyně?"
Snímek je založen na knížce Michela Fabera a má se točit v roce 2011, produkci mají na starosti Nick Wechsler a James Wilson.

POTM December 2010

1. listopadu 2010 v 10:00 | Adla |  POTM
Tak hlasujte na prosinec! Mojí favoritkou je fotka č.2. :) 
PS: Minule vyhrála fotka č. 3.

1.
adla777-scarlett.blog.cz